Dr. Rachel van der Rijken

Dr. Rachel van der Rijken
E-mail
r.vanderrijken@praktikon.nl
Telefoon
024-3611016
Mobiel
06-41424749

Rachel van der Rijken is directeur a.i. bij Praktikon. Zij studeerde Psychologie aan de Universiteit van Tilburg en promoveerde in 2010 in de Medische Wetenschappen (Medische Psychologie). Voorafgaand aan haar aanstelling bij Praktikon was Rachel manager Research, Development & Education bij de Viersprong, een topklinische GGZ instelling. Rachel heeft veel ervaring met praktijkgestuurd onderzoek naar behandeleffecten, implementatie van Routine Outcome Monitoring (ROM) en (door)ontwikkeling van interventies. Bij Praktikon is Rachel als projectleider verantwoordelijk voor verschillende onderzoeksprojecten en betrokken bij de verdere ontwikkeling van het webbased softwareprogramma BergOp.

Afnen Amhaouech, MSc

Afnen Amhaouech, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
a.amhaouech@praktikon.nl
T
024-3655975
M
06-48746211
Afra de Berk, MSc

Afra de Berk, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
a.deberk@praktikon.nl
T
024-3611985
M
06-58725829
Anne den Hartog

Anne den Hartog

ontwikkelaar dashboards

E
a.denhartog@praktikon.nl
T
Dr. Coleta van Dam

Dr. Coleta van Dam

senior onderzoeker

E
c.vandam@praktikon.nl
T
024-3612791
M
06-36092219
Frank van der Graaff

Frank van der Graaff

ontwikkelaar dashboards

E
f.vandergraaff@praktikon.nl
T
024-3611006
Gido Meijer

Gido Meijer

security officer

E
g.meijer@praktikon.nl
T
024-3612134
Imke Schoppink, MSc

Imke Schoppink, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
i.schoppink@praktikon.nl
T
024-3611156
M
06-51326778
Jori Henke - van Beek, MSc

Jori Henke - van Beek, MSc

projectmanager dashboards

E
j.henke@praktikon.nl
T
024-3611161
M
06-83501332
Lara Smeets, LL.B.

Lara Smeets, LL.B.

functionaris gegevensbescherming

E
l.smeets@praktikon.nl
Laura Beurskens - Claessens, MSc

Laura Beurskens - Claessens, MSc

onderzoeker, relatiemanager, projectmanager koppelingen

E
l.beurskens@praktikon.nl
T
024-3655966
M
06-48614139
Laura Schmitz, MSc

Laura Schmitz, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
l.schmitz@praktikon.nl
T
024-3611006
Luuk Geijsen, MSc

Luuk Geijsen, MSc

projectleider BergOp

E
l.geijsen@praktikon.nl
T
024-3615673
M
06-15292596
Dr. Marc Delsing

Dr. Marc Delsing

senior onderzoeker, relatiemanager

E
m.delsing@praktikon.nl
T
024-3611020
M
06-16464116
Margriet Peters, MSc

Margriet Peters, MSc

projectleider Kwestion

E
m.peters@praktikon.nl
T
024-3611153
M
06-51652326
Marloes Jaspers - van der Maten, MSc

Marloes Jaspers - van der Maten, MSc

promovenda

E
m.jaspers@praktikon.nl
M
06-28896712
Marsha Philipsen, MSc

Marsha Philipsen, MSc

onderzoeker, relatiemanager, projectmanager SWIS

E
m.philipsen@praktikon.nl
T
024-3655966
M
06-45648530
Maud Hebben, MSc

Maud Hebben, MSc

onderzoeker, relatiemanager, projectmanager BiT

E
m.hebben@praktikon.nl
T
024-3611156
M
06-39712187
Milou Golbach, MSc

Milou Golbach, MSc

projectmanager vragenlijsten

E
m.golbach@praktikon.nl
T
024-3611161
Mireille Nogarede

Mireille Nogarede

financieel administratief medewerkster

E
m.nogarede@praktikon.nl
T
024-3615480
Nina Esmeijer, MSc

Nina Esmeijer, MSc

onderzoeker, relatiemanager, projectmanager BiT

E
n.esmeijer@praktikon.nl
T
024-3611645
M
06-24553935
Renée Tijdink, MSc

Renée Tijdink, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
r.tijdink@praktikon.nl
T
024-3611006
M
06-40242197
Dr. Ronald de Meyer

Dr. Ronald de Meyer

senior onderzoeker

E
r.demeyer@praktikon.nl
T
024-3611020
Sann Koko

Sann Koko

product owner BergOp Mobiel

E
s.koko@praktikon.nl
T
024-3612134
Sjoerd Boltjes, MSc

Sjoerd Boltjes, MSc

onderzoeker, relatiemanager

E
s.boltjes@praktikon.nl
T
024-3655965
M
06-38492573
Wendy Nelen, MSc

Wendy Nelen, MSc

senior onderzoeker, projectmanager SWIS en VEMO

E
w.nelen@praktikon.nl
T
024-3655975
M
06-55107224
Wilma Mocking

Wilma Mocking

directiesecretaresse

E
w.mocking@praktikon.nl
T
024-3615480