Maak kennis met ons team

Praktikon B.V. is sinds 2009 een zelfstandige, onafhankelijke organisatie voor onderzoek en ontwikkeling. We werken voor (jeugd)zorg, onderwijs en gemeenten en zetten ons in voor het verbeteren van de kwaliteit en effectiviteit in deze sectoren. Onze aanpak kenmerkt zich door persoonlijke aandacht, praktijkgerichtheid en maatwerk.

Het Praktikon-team bestaat uit gedreven professionals met voornamelijk achtergronden in de sociale wetenschappen, zoals psychologie en orthopedagogiek.

Als Praktikon vinden we bundelen van krachten en delen van kennis van groot belang. Zo werken we samen met diverse (jeugd)zorg- en onderwijsinstellingen, gemeenten, cliënten- en onderzoeksorganisaties, universiteiten, hogescholen, academische werkplaatsen en landelijke kenniscentra en samenwerkingsverbanden.

Dr. Rachel van der Rijken

Dr. Rachel van der Rijken

directeur a.i.

E
r.vanderrijken@praktikon.nl
T
024-3611016
M
06-41424749
Afnen Amhaouech, MSc

Afnen Amhaouech, MSc

onderzoeker/adviseur

E
a.amhaouech@praktikon.nl
T
024-3655975
M
06-48746211
Afra de Berk, MSc

Afra de Berk, MSc

onderzoeker/adviseur

E
a.deberk@praktikon.nl
T
024-3611985
M
06-58725829
Laura Beurskens - Claessens, MSc

Laura Beurskens - Claessens, MSc

onderzoeker/adviseur

E
l.beurskens@praktikon.nl
T
024-3655966
M
06-48614139
Sjoerd Boltjes, MSc

Sjoerd Boltjes, MSc

Onderzoeker/adviseur

E
s.boltjes@praktikon.nl
T
024-3655965
M
06-81900983
Dr. Coleta van Dam

Dr. Coleta van Dam

senior onderzoeker

E
c.vandam@praktikon.nl
T
024-3612791
M
06-36092219
Dr. Marc Delsing

Dr. Marc Delsing

senior onderzoeker

E
m.delsing@praktikon.nl
T
024-3611020
M
06-16464116
Nina Esmeijer, MSc

Nina Esmeijer, MSc

onderzoeker

E
n.esmeijer@praktikon.nl
T
024-3611645
M
06-24553935
Luuk Geijsen, MSc

Luuk Geijsen, MSc

onderzoeker/adviseur

E
l.geijsen@praktikon.nl
T
024-3655973
M
06-15292596
Milou Golbach, MSc

Milou Golbach, MSc

onderzoeker/adviseur

E
m.golbach@praktikon.nl
T
024-3611161
Frank van der Graaff

Frank van der Graaff

ICT medewerker

E
f.vandergraaff@praktikon.nl
T
024-3612134
Maud Hebben, MSc

Maud Hebben, MSc

onderzoeker/adviseur

E
m.hebben@praktikon.nl
T
024-3611156
M
06-39712187
Jori Henke - van Beek, MSc

Jori Henke - van Beek, MSc

onderzoeker/adviseur

E
j.henke@praktikon.nl
T
024-3611161
M
06-83501332
Marloes Jaspers - van der Maten, MSc

Marloes Jaspers - van der Maten, MSc

onderzoeker

E
m.jaspers@praktikon.nl
T
M
06-28896712
Sann Koko

Sann Koko

ICT medewerker

E
s.koko@praktikon.nl
T
024-3612134
Dr. Ronald de Meyer

Dr. Ronald de Meyer

senior onderzoeker

E
r.demeyer@praktikon.nl
T
024-3611020
Wilma Mocking

Wilma Mocking

directie-secretaresse

E
w.mocking@praktikon.nl
T
024-3615480
Wendy Nelen, MSc

Wendy Nelen, MSc

senior onderzoeker

E
w.nelen@praktikon.nl
T
024-3655975
M
06-55107224
Mireille Nogarede

Mireille Nogarede

financieel administratief medewerkster

E
m.nogarede@praktikon.nl
T
024-3615480
Margriet Peters, MSc

Margriet Peters, MSc

onderzoeker/adviseur

E
m.peters@praktikon.nl
T
024-3611153
M
06-51652326
Marsha Philipsen, MSc

Marsha Philipsen, MSc

onderzoeker/adviseur

E
m.philipsen@praktikon.nl
T
024-3655966
M
06-45648530
Imke Schoppink, MSc

Imke Schoppink, MSc

onderzoeker/adviseur

E
i.schoppink@praktikon.nl
T
024-3611156
M
06-51326778
Laura Schmitz, MSc

Laura Schmitz, MSc

onderzoeker/adviseur

E
l.schmitz@praktikon.nl
T
024-3611006
Lara Smeets, MSc

Lara Smeets, MSc

functionaris gegevensbescherming

E
l.smeets@praktikon.nl
Renée Tijdink, MSc

Renée Tijdink, MSc

onderzoeker/adviseur

E
r.tijdink@praktikon.nl
T
024-3611006
M
06-40242197